YIKIM İNŞAAT

Dekorasyon

Banyo Yenileme

İnsanların ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak kaliteden ödün vermeden, dünya standartlarında gelişen teknolojilerini takip ederek, tüm Vitrifiye – Armatür hizmetlerini vermekteyiz.

Plastik Doğrama

Hayatımızda gerekli olan kapı ve pencerelere sahip olabilmek için hepsinin PVC doğramadan geçirilmesi gerekmektedir. Pvc doğrama plastik doğrama ile aynı görevi görür ve tamamen aynı işlevdedir. Aynı konuma sahip olan ürünlerin kullanımında plastik doğrama büyük yardımcımız olur.

Çatı Tadilat

Seramik İşlemleri

Zamanda yolculuk yapmamızı sağlayan modern oryantalist tasarımların yanında minimal ve sade tasarımlar da dikkat çeker.

Alçı Boya Stropiyer

Müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz. Her türlü boya alçı tadilat işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Mutfak Yenileme

Ergonomik kullanışlı her mutfağın hakkı iyi bir dekorasyon. Uzun ömürlü ve istediğiniz renk seçimleriyle evinize muhteşem bir hava katacaktır.

Pergole

Pergole Tente Sistemleri üretimi ve montajını yapmaktayız. Üretimini yaptığımız pergola sistemlerini alanında deneyimli ekibimizle montajını yapar, son ana kadar işimizi takip ederiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız Pergola Sistemlerinde her zaman kalite..

Su ve Elektrik Tesisat Bakımı

Evinizin su ve elektrik tesisatını kaliteli ürünler kullanarak kısa sürede sıfırdan yenileme ve tamir hizmetlerimiz ile genç ve dinamik kadrosu ile size yardımcı olmaya devam ediyor..

Led Tavan Spot

Bizim için bu üç özellik, bir mimari tasarım aydınlatma armatürünün en önemli bileşenleridir. İşte bu yüzden tüm zamanlara ait tasarımları, modern teknolojiyle birleştirerek günümüze taşımaya çalışıyoruz.

Anahtar Teslim Projeler
Teklif Al

ÜCRETSİZ M² FİYAT ÇIKARTILMASI

(tüm m² bilgilerini ve istediğiniz yapıyı ayrıntılı anlatan bilgileri bize mail veya kargo yolu ile iletin.Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda net fiyat tarafınıza ulaşım yolunuz ile iletilecektir.)

Batuhanerl@hotmail.com

Hacıveli mah.430 sok.no :14/b foça izmir