YIKIM İNŞAAT

Binaların ve Konutların Yıkımı, Kamu Kurumlarının Yıkımı, Her Türlü Bina Hafriyatının Alınması, Fabrikaların Yıkımı Konularında Hizmet Vermekteyiz

Banyo Yenileme

İnsanların ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak kaliteden ödün vermeden, dünya standartlarında gelişen teknolojilerini takip ederek, tüm Vitrifiye – Armatür hizmetlerini vermekteyiz.

Plastik Doğrama

Hayatımızda gerekli olan kapı ve pencerelere sahip olabilmek için hepsinin PVC doğramadan geçirilmesi gerekmektedir. Pvc doğrama plastik doğrama ile aynı görevi görür ve tamamen aynı işlevdedir. Aynı konuma sahip olan ürünlerin kullanımında plastik doğrama büyük yardımcımız olur.

Çatı Tadilat

Çatı tadilat işleri, çatı sistemleri, çatı Kaplama, çatı yalıtımı, çatı aktarma ve her nevi çatı işleri uzman kadromuz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Seramik İşlemleri

Zamanda yolculuk yapmamızı sağlayan modern oryantalist tasarımların yanında minimal ve sade tasarımlar da dikkat çeker.

Alçı Boya Stropiyer

Müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz. Her türlü boya alçı tadilat işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Dekorasyon

Mutfak – Banyo Dolapları, Vestiyer – Tv Ünitesi, Panel ve Çelik Kapı, Kamelya – Teras Kapatma, Parke ve İşlerinin tümünü uzman kadrosu ile uygulamaktadır.

Mutfak Yenileme

Ergonomik kullanışlı her mutfağın hakkı iyi bir dekorasyon. Uzun ömürlü ve istediğiniz renk seçimleriyle evinize muhteşem bir hava katacaktır.

Pergole

Pergole Tente Sistemleri üretimi ve montajını yapmaktayız. Üretimini yaptığımız pergola sistemlerini alanında deneyimli ekibimizle montajını yapar, son ana kadar işimizi takip ederiz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız Pergola Sistemlerinde her zaman kalite..

Su ve Elektrik Tesisat Bakımı

Evinizin su ve elektrik tesisatını kaliteli ürünler kullanarak kısa sürede sıfırdan yenileme ve tamir hizmetlerimiz ile genç ve dinamik kadrosu ile size yardımcı olmaya devam ediyor..

Led Tavan Spot

Bizim için bu üç özellik, bir mimari tasarım aydınlatma armatürünün en önemli bileşenleridir. İşte bu yüzden tüm zamanlara ait tasarımları, modern teknolojiyle birleştirerek günümüze taşımaya çalışıyoruz.

Anahtar Teslim Projeler

Her türlü inşaat projesi,projesel ve idari onay süreçleri sonrasında, teknik şartname ve yapım metodolojilerine uyularak,İşveren onayı ile hazırlanan malzeme listeleri doğrultusunda, alanında uzman teknik kadro ve uygulama ekiplerimiz ile planlanan süreçlerde hayata geçirilmektedir.